Kommunikationsenheten / Unit for Communications

Beatrice Rindevall »

Beatrice Rindevall
  • Kommunikationsstrateg / Communication Strategist
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46 (0)8-775 40 07, +46 (0)70-758 96 28
  • E-post: beatrice.rindevall@formas.se

Bengt Kopp »

Bengt Kopp
  • Produktionsledare / Production Manager
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46(0)8-775 40 14, +46(0)76-584 06 14
  • E-post: bengt.kopp@formas.se

Cathrine Beijer »

Cathrine Beijer
  • Redaktör / Editor
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46 (0)8-775 40 31, +46 (0)70-712 94 67
  • E-post: cathrine.beijer@formas.se

Elisabet Blomberg »

Elisabet Blomberg
  • Kommunikationschef / Head of Communications
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46 (0)8-775 40 04, +46 (0)72-233 40 04
  • E-post: elisabet.blomberg@formas.se

Emilie von Essen »

Emilie von Essen
  • Presschef / Press Officer, Civilekonom int inr.
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: 08-775 40 38, 0702 81 40 38
  • E-post: emilie.von.essen@formas.se

Peter Bylund »

Peter Bylund
  • Informationssekreterare / Senior Information Officer
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46 (0)8-775 40 28, +46 (0)70-325 30 94
  • E-post: peter.bylund@formas.se

Sofia Rickberg »

Sofia Rickberg
  • Informationssekreterare / Senior Information Officer
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46(0)8-775 40 06, +46 (0)72-718 96 79
  • E-post: sofia.rickberg@formas.se

Åsa Granberg »

Åsa Granberg
  • Webbansvarig / Web Manager
  • Kommunikationsenheten / Unit for Communications
  • Telefon: +46 (0)8-775 40 03
  • E-post: asa.granberg@formas.se